Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s nainštalovaním tlačiarne do iného USB

Na skúšku som si pripojil tlačiareň na predné USB. Potom som ju aj nainštaloval a samozrejme funguje. Dnes som ju pripojil na zadné USB a Počítač ani nezareagoval, že som ju pripojil. Odmieta ju aj nainštalovať (keďže ju nevidí). Tiež nemôžem vymazať ovladače zo správcu zariadení, pretože tam ten ovladač nevidím. Po pripojení na predné USB mi to síce ide, ale tiež v správcovi nevidím ovladač na tlačiareň a na skener. Vidím len ovladač na Zariadenie na spracovanie obrázkov (teraz netuším, či je to skener alebo tlačiareň). Už som z toho zúfalý.

Windows XP SP2 CZ + EPSON Stylus DX6000 (multifunkčné zariadenie)

1. Funguje v tom zadnom porte nieco ine? (napr. usb stick?)
2. Ta tlaciaren ked ju pripojis dozadu vobec nefunguje? Skusal si dat nieco vytlacit?

P.S. ak odpovede na vyssieuvedene otazky su: 1.ano, 2.nie, tak nainstaluj tlaciaren presne rovnakym sposobom ako si ju instaloval dopredu. Zvycajne nie je potrebne nic mazat.

Ospravedlňujem sa za plytvanie vašim drahocenným časom. To je tak, keď niekto má počítač na zemi a kábliky pchá do počítača po pamäti. Pridajte si medzi perličky: Vedeli ste, že USB káblik pasuje do LAN konektora na doske?

Už je všetko OK. Pichol som to tam, kam to patrí.