Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s tiskem

V poslední době mě začela tiskárna tisknout velmi pomalu,vlastně lépe řečeno,přerušovaně-trhavě.Vždy jezdec z kazetami vykoná asi tři až čtyři cykli,pak třebas dva cykli,také i jeden cykl a mezery jso mezi jednotlivými cykly dosti dlouhé.Mám multifunkční tiskárnu
hp psc 1315 all-in-one připojenou na USB,PC z nainstalovaným XP prof.
Může mi někdo poradit co to může být za závadu,nebo jestli jsem si něco "nevymázl"při čístění disku a odstraňování nepotřebných souborů?:-|:-(:-/

A co tlacis? Skus si otvorit len notepad, napisat tam 20riadkov textu a dat to vytlacit. Ide to tiez zle? Alebo dat vytlacit skusobnu stranku.

Pri cisteni disku vymazavaj len tempy a nebudes mat taketo dilemy. Akekolvek ine cistenie je riskantne, je zbytocne, a spravidla nieco znefunkcni.

Tento problem je i při tisku skušební stránky,při tisku obrázků nebo fotografií,jsou tyto neůplné,roztrhané a chybí na nich červené a modré odstíny.Při použití kopírky je vše vpořádku.V nastavení tiskárny,v záložce BARVA,jsem zjistil,že v možnostev nastavení typu barevného provedení mám jenom jednu volbu a pokud si pamatuji,tak jsem tam měl na výběr asi tři nebo čtyři možnosti.Také jsem provedl odinstalování software a znovu nainstalování z přiloženého CD a NIC!

možná sis nastavil vysoké rozlišení (dpi) pro tisk, které procesor, paměť ani usb rozhraní nestíhá.
(nejspíš jde "gdi" tiskárnu bez vlastního tiskového procesoru a paměti, čili shit)

a že jsi něco "vymázl při čístění disku a odstraňování nepotřebných souborů" nechávám bez komentáře.

ked si das tisk (v hocktorom programe) tak ti vybehne okno, tam si mozes stlacit tlacitko tusim roszirene alebo nastavenia tisku alebo co a tam si skontroluj ze co mas ako nastavene, ci tam nemas nastavenu moc vysoku kvalitu tisku alebo moc vysoke DPI apod.
Inac najlepsie by to bolo skusit na cistej instalacii Win+SP+ovladace, ak to bude robit aj tam, tak je mozne ze blbne samotna tlaciaren. Ak to bude po cistej instalacii OK tak uz nikdy ne"cistit disk" a ne"odstranovat nepotrebne subory".