Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát disku

Zkoušel jsem naformátovat disk a vždycky se mi zobrazí toto:

Systém windows nemůže tuto jednotku naformátovat. Ukončete všechny diskové nástroje a jiné programy používající tuto jednotku a ověřte, není-liv jiném okně zobrazen obsah této jednotky. Poté formátování opakujte.

Jak dál?

Njn každej není tak dobrej jako ty MM..

Jinak ještě dotaz. Tímto přijdu o všechny data, to vim. Mohlo by se stát, že nějakej šikovnej vir se mi přesune na to CD a tak ten formát přežije? Přecjenom zhruba 3h bez zabezpečení..to asi nebude úplně čistý..

Nezabudni si odzalohovat maily (napr. .pst subor ak pouzivas outlook), a dobre je zozipovat si preistotu aj celu svoju zlozku v "dokumenty a nastavenia" (najdes tam potom napr. "oblubene" (zalozky) z IE alebo FF apod :)... Ale to bude len na prezeranie, nekopirovat to cele do novych Win.