Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s instalackou hry Mafia

Po dlooouhe dobe sem se rozhodl zahrat si hru Mafia. :-) ale asi po minutove instalaci skoci instalacka asi do 1/4 nabihani a sekne se, takze ji musim vypnout. instalacni CD sem nepouzival asi pul roku a predtim slo vyyborne. Ale i presto je jedina moznost poskozeni CD ze? nebo to muze byt i necim jinym?

Změna předmětu, původně: problem s instalackou (host)

asi je poskozene CD ho vycistim. hra se instaluje ze zararovanych souboru A1.dta az A9.dta a jak se tak zjistil tak nejde nic delat hned s prvnim A1.dta . kopirovat instalovat ani image. snad vycisteni pomuze, ahoj.