Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v centru zabezpečení je pořád aktivní AV i když byl dávno odinstalován..?!

Zkusil jsem na dva dny nainstalovat zkušební beta verzi ESET Smart Security...Po odinstalaci a následné instalaci AV AVG mi pořád hlásí: Brána Windows Firewall a Eset Personal Firewall hlásí že jsou zapnuty !?...dále: ochrana proti spywaru: Program Windows Defender(který mám vypnutý po spuštění!) a program Eset Smart Security 3.0 hlásí,že jsou zapnuty..!...antivirová ochrana: AVG 7.5.485 zapnuto, Eset Smart Security 3.0 zapnuto ..!
Dá se s tím něco dělat? Vždyť je v tom totální bordel....Jinak mám OS Vista...
Díky za rady...

Podotázka na Vista FW (už kdysi jsem se o to zajímal ;-)):

Jde v tom FW libovolné určené aplikaci zakázat přístup na net? Nějak jednoduše jako v aplikačních FW? Vím, že tě aplikační FW zlobí 8-), ale některým apliakcím chci svévolně přístup někam prostě zakázat - ať už si o tom myslí jejich tvůrci cokoliv.
Díky.

(Vistu zatím nemám nainstalovanou)