Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sharepoint - odinstalace

Zdravím všechny zúčastněné.
Mám následující problém: Ze serveru Win2003SRV bych chtěl definitivně odstranit Sharepoint.
Postupoval jsem přes Přidat/Ubrat programy -> Odstranit Sharepoint v2.0, který jsem tam původně nainstaloval. Vše proběhlo v pořádku, ale na serveru mi zůstal Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (což opravdu podle popisu mělo zůstat). Ten bych chtěl zlikvidovat rovněž, ale jak?
Na webových fórech a poradnách tvrdí, že by měla být možnost k jeho odebrání v Přidat/Ubrat programy, ale ač hledám jak umím, nic takového tam není.
Nevíte někdo co s tím?

Díky všem.

Ještě dodám tento odkaz, třeba se někomu hodí. Značím jako vyřešeno. Díky

Edit: postup podle výše uvedeného odkazu na KB. v registru jsem pak dal ještě vyhledat řetězec SQL s SSEE a našel ještě pár větví cosi jako LEGACY... . Ty nelze smazat, dokud si v dané větvi nepřidáte oprávnění. Pak už vše OK.