Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ruzovej monitor

Pri hrani hier alebo iba surfovani po nete mi monitor preblikne do ruzova v hrach to trva tak 5 minut a viac a winoch to iba niekedy tak preblikava.Monitor je 4 roky stare CRT.je problem v monitore a treba ho vymenit alebo je ten problem v niecom inom ?

Může to být i v špatně usazené grafické kartě, popřípadě ve špatném kontaktu na ní. Stalo se mi to u ATI9800Pro :-/ - deska GK se (vlivem tepla??) asi trochu kroutila a asi se některé kontakty poškodily. Zpočátku stačilo kartou jemně zakvedlat :-?, ale nakonec stejně skončila v křemíkovém pekle...