Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zarušení pásma 2.4

Už nějakej pátek wi*fi dělám a teď přišel na řadu další oříšek. Zapojil sem klienta 4dni fungoval ok pak vše spadlo, zkusil sem vymenit klienta to nepomohlo, tak sem vymenil vysilac a uz bylo vse ok. Funkcnost byla pouze jeden den. Cili ted vim, ze tam je nejake ruseni, ale jak zjistit jake ruseni to je?? (ze by tam mnel nekdo vysilacky? co to tam muze rusit?) Nenapada mne zadne reseni jak se tohoto ruseni zbavit. Klienta chci zprovoznit (NEZNAM SLOVO TADY TO NEJDE) ale premyslim, jak na to. Pingy jedou do 3ms na vysilac od klienta, ale pokud pustim vetsi bajty ping napr. -l 512 tak pingy nejdou. S kanalama sem si uz hral a nic moc sem tim nevyresil. RTS sem stahnul na 512 a stale nic, tak jestli nekdo mate nejaky figl. Nejlepe by bylo zjistit co to rusi :)

rts musis stiahnut na oboch stranach. skusal si zmenit polarizaciu anteny? pouzi radsej smerovky s uzkym vyzarovacim uhlom (napr csat gulate 24) a stiahni vyzarovaci vykon na klientovi. ono este aj v dnesnej dobe moze v zarusenom prostredi fungovat takyto spoja na 8dB antenkach.

Tak sem na vysilaci stahl vykon na antenu 14db a AP 12db, ted proleze paket 512 coz predtim neprotekl. Prijimac je prichycen na vysilac pouze 1mb. Stale nevim jak mohu s vykonem manipulovat a jak nejlepe to nastavit?? Dal bych sem screen shot,ale nevim jak sem vkladat obrazky :(