Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno která základní deska

Dobrý den.
Před několika dny jsem tady napsal sestavu k posouzení a kdosi mě upozornil, že deska od Asusu dává pamětem málo voltů. Na tento problém jsem narazil i jinde, takže jsem se pokusil najít jinou desku. Mám několik kandidátů, ale nevím, kterou vybrat.
Přemýšlím o:
Abit KN9S - nForce 550
Gigabyte M56S-S3 - nForce 560
MicroStar K9N Ultra-2F - nVidia nForce 570.

Zbytek sestavy:

procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ EE
grafická karta: Asus EN8600GT SILENT/HTDP/256M 256MB, PCI-E
větrák na procesor: CoolerMaster RR-KEE-L8E1 X Dream K641
paměti: A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz Extreme Edition (2*1024)
mechanika: LG SuperMulti GSA-H30N OEM černá
case: CoolerMaster Elite 331
zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W
harddisk: Western Digital WD5000AAKS - 500GB SATA II
monitor: Asus MB19TU Black - LCD 19".

Prosím tedy o radu, zkušenosti s deskami atp.
Díky

přemýšlíš blbě.

desky s NForce je nesmysl kupovat, rovněž nákup 4200+EE je nesmyslný, když tu je nová řada CPU (BE-2350). Tohle všechno jsem ti už jednou psal, nerozumím, proč chceš feedback, když ti několik lidí nezávisle řeklo, žes vybral ne moc dobře.

"málo voltů pro paměti" je taky kravina.

Kristova noho! Co vsichni vidite na tech bugoznich nForce deskach? V zimnich mesicich snad... Procesor je v klidu, ale zvaz za mirny obolos navic 5000+. Karty od nVidie dnes vyprodukuji surovy vykon za cenu usmazeni zdroje, mam ale radeji ATI (osobni - no flame, plz). Tot vse. RAM: za ty prachy mas Corsairy s lepsim /mno, stejnym/ casovanim. DVDRW kup SATA - H62 (ale neumi kreslit ]:)). Zdroj: proc se, ku**afagot, furt vsichni upinate na /drive skvelou/ znacku, ktera usnula na vavrinech (ani ne vykonem, jako kvalitou)??? Hadr jo. Osobne bych sice radeji Samsung, ale je to jen na sympatiich. Monitor: NE! EE! Nebrat! Radeji usetri na sestave. Jdi do (opakuji se :-p) Samce, LG ci EIZO (ale tam neusetris). Asus = Acer (stejne panely).