Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skener HP 3670 - nemůžu odesílat níc el.poštou

Mám problém se scenerem HP 3670 takový že nemůžu odesílat níc el.poštou a to jak přímo skenovanou věc tak ani s archívu.Dělalo mi to i na starém počítači. Po instalaci do nového je chyba stejná. Mám i nové připojení na internet.Přeinstalování nic nevyřešilo. Hlásí to chybu:APP Name:hpqa non. exe APP Ver 2.0.0.138 Mod Name, hpqswiz.dll Mod ver 2.0.138 offeet 000060340. Za radu předem děkuji.
Změna předmětu, původně: dotaz
Změna kategorie, původně: Multimedia (LaKr) (Kráťa)

Preco chces posielat email z HP programu? ::) Posli email normalne a ako prilohu daj obrazok. DPI si nastav take aby obrazok nemal 50MB :-) a ukladaj to napr. ako jpg.

Nastavil si vobec v HP programe ze kde mas email schranku (SMTP server) a prip. aj prihlasovacie udaje? Vie vobec ten HP program posielat email (ja som to tam vzivote nevidel) alebo co to tam robis (presne)?

Normálně poštu odesílám i přijímam, v tom to není.Když jsem ten scener koupil (nový),něco naskenoval(text,foto),tak jsem to odeslal přímo ze sceneru (jedno tlačítko share to web nebo instant share HP uložené foto nebo text). Bohužel teď to nejde,tím spůsobem to bylo rychlejšía pohodlnější.