Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konferenční hovor na skype ?

Ahoj, prosím vás o radu ohledně konferenčního hovoru na skype. Pokud se spojím jen s jedním uživatelem, tak vše probíhá ok, ale jakmile do konferenčního hovoru přidám dalšího uživatele, vždy se hlas jednomu z nich seká, ndebo opakuje, přenos je nesouvislý, poradíte čím to je ? Předem moc děkuji :-)

odpoved nevim jen chci podotknout ze uzivatel vzal exaktne kategorie fora a vubec se nespletl - je spravne

Kategorie: Pokec
---
edit muzes zkusit i mereni-rychlosti
zkopiruj sem
Rychlost downloadu
Rychlost uploadu
Minimální odezva
Maximální odezva
Průměrná odezva
-----
dale dej
start
spustit
napis cmd
do toho cernyho okna napis

ping seznam.cz

vysledek sem opet zkopiruj (svoji ip muzes vynechat)
---
tim zjistime "lenost" tveho pripojeni