Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatný zvuk!

Dobrý den, moc prosím o radu!
Mám problém se zvukem. Když si pustím na počítači písničku, tak je všechno v pořádku, ale když někomu volám přes skype nebo ICQ, tak ten druhý mě slyší dobře, ale já ho vůbec. V čem je problém? Moc děkuji za radu. S pozdravem Mirka

pri tychto veciach sa netreba nikdy ponahlat a kazdy text si treba minimalne 2krat precitat.treba ist do start/ovladaci panel/zvuk a zvukove zariadenia a v tejto poloske treba tie sable dat vsetky do hora a nic dole nepodfajkovat lebo podfajknutie znamena stlmenie