Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinXP error!

Ahoj,

vcera jelo PC naprosto OK, dneska kdyz jsem ho zapinal, tak se mi windows sice normalne nabootoval (winXP screen a listicka) ale nezobrazila se mi prihlasovaci obrazovka s vyberem uctu, jen je dlouho tma a pak vyskoci error s timhle textem:

STOP: C000021aZ
Vadna chyba systemu
Proces systemu windows logon proces neocekavane skoncil se stavem
0xc0000034 (0x00000000 0x00000000)
system byl vypnut

nevite nekdo co s tim?? diky za rady...

jojo to samé se mě taky stalo v pátek odpoledne sem odešel (PC sem normalně vypl) a vrátil se za 3hodiny a už to nešlo (akorat sem tam mel jinou chybu nez ty). win se mě nespustil normálně ani v nouzovym režimu posledni známá funkčni konfigurace nefungovala takže sem musel formátovat disk a nainstalovat znova celej windows. a protoze si ja d***l nedělám zálohu tak mě to celkem nas*** 3-[

ne, i po posledni funkcni kongigurace se nespusti... :(

jinak neslo by, ze bych treba nahral z jine instalace to problemovy "Winlogon.exe" z jine instalace windows?? (pripojeni disku se systemem k jinemu PC, kopirovani a nahrani Winlogon.exe z jine instalace XP do te me nefunkcni...) Slo by to??

jinak uz zbyva jen format :(

ne winlogon v tom s nejvetsi pravdepodobnosti nejede.
---
stav dokonce hezky popisujes sam

nabootoval (winXP screen a listicka) ale nezobrazila se mi prihlasovaci obrazovka s vyberem uctu,

takze kernel nacten HAL taky ,spusten winlogon a lsass jedou - prichazi chvile nacteni prihlasovaci obrazovky (gina)bohuzel tato knihovna neni branena systemem takze ji lze zamenit (ruzny udelatka na zmenu motivu ,vir,kolizni software),po loginu prichazi na radu userinit a tam uz ani nedojdes.

takze bych to videl na dve moznosti(presne jak to v clanku popisuji):
bud jsi zkuseny a z konzole pro zotaveni prekontrolujes v registru msginu + samotnou knihovnu znova nakopirujes
a nebo varianta brod - preinstalujes windows