Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD přehrávač a vypalování

Ahoj. Koupil jsem si nový DVD přehrávač domácí kino od Panasonic SC-PT150, který přehrává DVD-Video,VCD,CD,DVD-R,DVD+R atd. Dřív jsem měl jen přehrávač Philips, který přehrál, co jsem si vypálil. Ke kopírování DVD používám DVD Shrink a poté CDBurnerXP Pro 3 (rychlost zápisu 8x). Mám notebook a vypalovačka je MatshitaDVD-RAM UJ-85OS. Potřeboval bych poradit co změnit, aby mi to přehrávač vzal, bere DVD-R/RW UDF 2.0,CD-R/RW ISO9660, a všechny DivX. Nevím ani kde co nastavit, zda zvolit jiný vypalovací software, kde to lze nastavit, prostě nevím.
A ještě jedna maličkost, pokud někdo z vás vlastní tento přehrávač, mohl by mi objasnit co znamená DivX VOD, má se tam zadat registrační kód přístroje, prý abych mohl přehrávat obsah DivX VOD.
Tak díky za pomoc

v jakym smyslu nejde prehrat co?
strkas tam originalni DVD nebo treba vypaleny avicka ? prehravac nenacte DVD nebo obsah DVD?
----

A ještě jedna maličkost, pokud někdo z vás vlastní tento přehrávač, mohl by mi objasnit co znamená DivX VOD, má se tam zadat registrační kód přístroje, prý abych mohl přehrávat obsah DivX VOD

to bude pravdepodobne registrace plne verze DIVX filtru - ja mam neco podobnyho
edit aaa tady how

Já přesne nevím, jen jsem zkopíroval DVD přes ten Shrink, pak jsem otevřel CDBurner a tam rovnou vypaluji daný soubor. Vpodstatě nic neupravuji, dám jen Write Disc a už to jede. Ale tenhle přehrávač mi to nebere. Takže se musí někde něco změnit. A ten filtr DivX mi je k čemu?

tak jsem to tak nejak precet dokonce (na konci jsou technicke udaje)-podle toho co jsem pochopil kdyz vypalujes DVD Video musi to byt na DVD- ne na DVD+
u pocitacovych videi by to melo byt jedno
kazdopadne testruj na DVD-RW aby se ti to neprodrazilo -problem bude zrejme v tom ze tvuj prehravac je mlsny na placky ;-)
--
s tim divx kodem se to ma tak ze takove specialni video zakoupis na jejich strankach (bude mit platnost treba tyden)a kodem to odblokujes - cili funkce naprd :-D