Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtual PC

Ahoj,
nějak si nevím rady s Virtual PC. Mohli byste mi poradit jak bych mohla zprovoznit Virtual PC? Chtěla bych zkusit spustit v winXP ještě jedny XP pomocí Virtual PC. Přišla jsem na to, že asi potřebuji nějaký VHD soubor, ale ten nevím jak a kde získat.

Poradíte mi? Nebo nevíte o nějakém českém návodu jak pracovat s Virtual PC?

Díky.

to ja kuprikladu nechapu psani mě mně - rikaji ze je to pry jednoduche - nic sloziteho - presto to nepochopim do konce zivota i kdyz me/mne to bylo vysvetleno milionkrat.
---
no a na podobnou vec se pta Pavlina