Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Existuje wifi myš?

Zajímalo by mě, jestli existuje (resp. dá-li se u nás koupit nebo někde ve světě za přijatelný peníz objednat) myš, která komunikuje přes wifi - něco jako 13406 ?
Pokud ne, nevíte někdo o bezdrátové myši, která by měla vyšílač zastrčený do usb buď zcela miniaturní (velikosti blízké usb-konektoru) anebo aspoň ohnutý do pravého úhlu (aby netrčel z notebooku)? Anebo o takovém bluetooth donglu?

V takovém případě bych doporučil výměnu wifi modulu za modul s wifi i BT (*). Výběr sice není pestrý, ale na trhu jsou a za příznivý peníz. K tomu pak už libovolnou BT myš, z těch levnějších musím pochválit Genius Navigator 900.
Jinak malé přijímače mají obecně Logitechy. Ale v notebooku by mi to pilo krev tak jako tak.

* někteří výrobci notebooků mohou blokovat slot pro použití pouze s vybranými moduly, tak na to pozor