Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED lampa na čtení

Hledám vhodnou lampu na večerní čtení s velmi dobrou svítivostí a malou spotřebou energie.
Líbí se mi LED lampy, některé mají třeba 6 diod, jiné 30 diod. Máte-li někdo zkušenosti s tímto novým typem osvětlení, ozvěte se.

Mnohem lepsi svitivost dosahnes s modernimi LED prvky. Pak je tam obvykle jen jeden, zato svitivost je nekolikanasobne vyssi nez u 30 diodovych svitilen.
Male LED maji neprirozene svetlo. Jinak na cteni je jedno, jestli je jich tam 6 nebo 30.
Podívej se třeba sem:
fenixl1d.htm