Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha SATA HDD

Zdravím všetkých a prosím o radu. Mám MB ASROCK 775Dual-880Pro a 230GB HDD rozdelené na 100 a 130. Potrebujem po inštalovaní W-XP urobiť image céčka a uložiť ho na déčko. Skúšal som NORTON GHOST aj POWER QUEST. Image som uložil na déčko bez problémov. Problém nastal až keď chcem obnoviť céčko zo zálohy. Po nabootovaní GHOSTA alebo P.QUESTU z CD vidim len céčko. Po následovnom reštarte PC sa už déčko chová ako neformátované. Neviete čo to môže spôsobovať a ako tomu zabrániť?
Za každú radu budem vďačný.

Tak bud tu zalohu delas na cely disk (disk from image), nebo nemas oddil "D" alokovan jako dalsi primarni partisnu. V prvnim pripade je to bez komentare, v druhem jen podotknu, ze se to stava, i kdyz nevim proc. Takze: Vytvorit na volnem miste primarni oddil, nasledne naformatovat. Bootnout Ghost, zalohovat "partition to image". V pripade obnovy zvolit "partition from image" (nikolivek "disk from image").

:-/ To nechápu - proč by "déčko" (nesystémový, datový oddíl) muselo být jako primární particie? Při bootování Ghosta přece může zálohu systémového "céčka" (mirror) uložit kamkoliv, co z toho Ghosta "vidí" - nejen na další primární partišnu. A následně odtamtud by měla jít i obnovit.

Pokud je to jinak, díky za osvětlení.