Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Audio CD - ochrana

Dobrý den, prosím, máte někdo nějaký program který používáte na audio CD, teda hudební (originál). Teďm tady jedno mám a je od vydavatele EMI a ani zaboha to nejde uložit do PC, nebo vypálit, prostě nic. Je to asi nějaký zakódovaný, nebo co. Moc se v tom nevyznám, tak prosím všechny o radu. Děkuji DAvid

problém bývá se staršími cd, co používaly ochranu cactus100 (záměrně vadná data). ty při přehrávání v pc rovnou shazovaly windows9x, win2000/xp na nich "jen" zatuhávají. uměl to grabovat plextor, yamaha, nebo slavné začerňování vnějšího okraje.

pro dnešní běžný cactus200 (druhá session s jejich zpraseným přehrávačem) použij jakoukoli novější vypalovačku.

emi: f_emi_horiz_red.gif

ještě bych dodal: pokud vložíš cd do mechaniky, a ve správci souborů vidíš m.j. adresář se souborem: CD:\player\version.txt, jde o stupidní cactus200, se kterým už novější mechaniky nemají žádné problémy, nero zobrazí korektně i délky všech tracků cactus_stopy.gif

starší cactus100 obvykle ještě ani nemíval upozornění že jde o zkriplené cd - u nového nefunkčního cd bez upozornění na obalu je to důvod k vrácení v krámě.