Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU na 100%

zdravim, toto se mi jeste nestalo. dam klasickou klavesovou zkratku ctrl+alt+delete a vyuziti CPU jede nepretrzite na 100% . to je blby co, pritom jedine co jede je ICQ a takova mala beznarokova gameska. mam intel pentium 4 2,66GHz a zda se mi nenormalni mit vytizeni na 100% "za nic". nebo je to v pohode? diky. pripadne je dobre vymenit chladici gel kdyz uz dosel? nebo radsi do opravny s tim?

no, ja mam take takovou jednu gamesku - Slay a ta vynika tim, ze skutecne zamestnava Intel prociky na 100 procent (u Bartona to nastesti nedela). Jeste, ze mohu nastavit manualne podtaktovani PentiaM 2GHz na 800MHz, jinak desne topi ]:)