Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ticha pocitacova skrina

Dobry den, uz mesiac bruzdam po nete a citam recenzie na pocitacove skrine a neviem si vybrat.Nevedel by mi niekto z vlastnej skusenosti pomoct? Mam P4, GF 6800, a ine komponenty v starej skrini, ktora strasne huci.Pocitac mame v spalni, a to rusi moju manzelku.Bolo by to okolo 3000.- bez zdroja.Zatial mam len jedneho favorita, a to:
Thermaltake Tsunami Dream VA3000SNA za asi 3300.-.Viete o niecom lepsom?
Dakujem

Dakujem vsetkym za rady.Pc nemozem odstahovat nikde, mame maly byt.V spalni je to idealne, pretoze zena mi skypuje vecer, ked ulozi syna.Ta skrina je fakt stara a skareda, pocitac som mal rozobraty 1000 krat, a podla toho aj ta skrina vyzera.Prosim vas neradte mi ako ju vyuzit, pretoze sa to neda.Chodim domov raz za 3 tyzdne na vikend a naozaj nemam cas starat sa o pocitac.Chcem zobrat stary PC do obchodu, kde mi to prehodia do novej bedne.Prosim len o pomoc s vyberom novej skrine.Vas nazor?

http://www.pixmania.sk/sk/sk/569023/art/nzxt/pc-skr inka-hush-eierna.html#
http://www.pixmania.sk/sk/sk/215620/art/thermaltake /skrinka-pc-tsunami-va3000.html

Dakujem.

Ak si to nepostrehol, tak ti to zopakujem. Je uplne jedno (takmer) aku skrinku si kupis. Podstatne je co je v nej a ako to tam pracuje. Rozmerovy standard ma kazda atx skrina.
Osobne mam pocit, ze ti ide o dizajn a nie o chladenie. Ja osobne by som si kupil lacnu skrinku, co sa mi paci duzajnovo a usetrene peniaze vrazil do kvalitnych chladicov. Ak mas pocit, ze ich uz mas a ze ti nic netreba, tak pozval zenu na veceru;o).

Mám čínský zdroj a ventilátor zavěšený hlavou dolu. Při startu PC to minutu hřmí, pak se to ustálí a uklidní, ale po hodině to začne zas pobrukovat. Myslíte, že by pomohlo otočit zdroj o 180 stupňů, aby ventilátor "nevisel"? dík za nápady.