Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde ICQ

Používám ICQ 6 a dnes mě přestalo fungovat vždy když to odevřu tak mě to načte kontakty ty se ukážou a do 5 s.mě to tak nějak divně zatroubi a Windows mě napíše že je tam nějaká chyba.OS mám Win XP Profi.Děkuji za všechny rady předem

Jsem v práci a přesnou hlášku si nepamatuji zítra jí pošlu.Ještě jedna věc na icq jsou dva účty můj a dcerý ten můj jde bez problémů ale ten druhy zlobí.Kontroloval jsem zda nemám nějakou havěť v pc ale ten je čistý.