Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevyžádaná pošta

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, na jakou oficiální instituci se mám obrátit v případě, že mi neustále chodí nevyžádané nabídky.
Poprvé mi od této společnosti přišlo e-mailem oznámení, že má zakázka zhotovení fotografií je hotová (na Slovensku). Upozornila jsem je, že se jedná o omyl, že se nejmenuji "abc" a že jsem si žádné fotografie na Slovenku nenechávala zpracovat.
Mé upozornění proběhlo bez zpětné reakce. Od té doby mi neustále chodí jejich nabídky, nepomohlo, když jsem si je označila na blacklistu, nereagují na mé žádosti o zjednání nápravy a vymazání mé e-mailové adresy z jejich databází.
Prosím, poraďte mi. Děkuji

Neviem ako u vas, ale u nas by sa to dalo myslim uz sudne napadnut. Mne ked sa nieco take stalo pohrozil som firme a bol pokoj. Pripadne sa viem branit aj ucinejsim sposobom, ale ten uz nie je celkom legalny (zafloodujem im na par dni mailovy server, ze im nebude tyzden fungovat posta;o)).
Kedze spolocnost je na SK jedinu realnu moznost, co asi mas je filtrovat ich spravy nejakym spamfiltrom.