Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba aplikace

Dobry vecer
prosim o radu,dělal sem instalaci win XP a vždy po zapnuti PC my tam skoci tabulka.
cil.exe-Chyba aplikace

Sprava inicializace aplikace (0xc0000135)se nezdarila.Klepnutim na tlacitko OK muzete aplikaci ukoncit.

Jak se to ho zbavit.Jinak PC funguje.
Dekuji za radu.

Delal si cistu instalaciu Win? Asi nie ked tam mas pozostatky ktoviecoho. Tak bud to nainstaluj nacisto alebo ak to bola cista instalacia tak napis co vsetko si tam uz instaloval a kedy presne to zacalo robit.
Ak to nebola cista instalacia ale len opravna, a ked si este neinstaloval ovladace tak skus nainstalit ovladace, ale ked je tam uz bordel v registroch Win tak ja osobne by som urobil radsej cistu instalaciu...