Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System Error. Code: 5.

Ahoj...
Stáhl jsem si a posléze nainstaloval hru ShadowMu (OnLine MMORPG) a když chci hru spustit, napíše mi to " System Error. Code: 5. Přístup Odepřen"
Nevíte někdo, co by s tím mohlo být, prosím?
Předem děkuji za odpověď..

XP Home, jsem jako administrátor...
Jeste dodam, ze kdyz sputtim klienta, hodi mi AVG hlasku, ze neco naslo, kdyz dam ignore tak jedu dal a kdyz dam heal tak mi to asi smaze nejaky soubor a pote to pise "System Error. Code: 2. Systém nenalezl pozadovany soubor"

No já bych řekl, že ta hra asi nebude moc korektní, když tam AVG najde něco, co považuje za vira. Nic proti AVG, ale zkusil bych jinej antivir a pokud to bude dělat i s ním, tak asi bude něco shnilého v té hře. Nesnaží se ti někde nainstalovat nějaký adware?