Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Serfovani na plose - Active Desktop

Zdravim Poradnu.

Vytvarim na k tomu ucelu vyhrazenem starem PC s W2k dohledove pracoviste, na kterem se maji zobrazovat urcite vystupy realizovane prostrednictvim html souboru.

V soucasne dobe mam pro toto program Maxthon, ve kterem vyuzivam moznosti zalozek (tabs) a fullscreenoveho rezimu, podobny jako u IE, vyvolany klavesou F11. Jednotlive stranky se prepinaji pomoci klaves pro pohyb mezi zalozkami (F2, F3).

Mam vsak problem s vysoce nekvalifikovanou obsluhou, ktere se vzdy nejakym zpusobem povede okno programu minimalizovat, zavrit, presunout, prekryt dulezite zobrazenou napovedou atp.

Hledam proto nejake odolne reseni. Napadlo me vyuzit systemu Active Desktop, zobrazeni weboveho obsahu na plose, avsak nevyhovuje mi ze odkazy z takto zobrazeneho html se oteviraji ve vychozim prohlizeci a nikoliv opet na plose, tj ze nenahradi puvodni stranku.

Existuje nejake reseni jak dosahnout otevirani odkazu opet v Active Desktop? Pomoci utility, upravy klice v registru...
Nebo sel by muj problem vyresit jinym nez uvedenym zpusobem?

Budu vdecny za jakekoliv konstruktivni poznamky a pripominky.

S pozdravem Kolemjdouci.

Diky moc chlapi,

obzvlast Vladimirovi. Nenapadlo me toto kontrolovat, protoze v prohlizeci vse fungovalo normalne. Stacilo nastavit cil odkazu na _self a vse je tak jak ma - odkazy se oteviraji primo na plose v Active Desktop.

Kiosk mode IE znam, ale uplne mi nevyhovoval kvuli pozadovane "nerozbitnosti" uzivatelem.

Ale s cim si zatim nevim rady je, v mem pripade, voleni jednotlivych stranek (odkazu) pomoci klaves, nejlepe funkcnich (F1...F12). Napada me reseni pres Girder, ktery ke spokojenosti pouzivam v jinych pripadech. Ale je i v tomto nutne se vydat touto cestou?

Diky moc za dalsi pripadne namety a hezky vikend vsem.

no napad by byl
aby ti s tim nemohli v active desktop hejbat zavirat menit apod
vygooglij klic v registru http://www.google.com/search?q=NoActiveDesktopChang es
melo by to zabrat
---
ted ta navigace- njn maxthon tohle vsechno umi - bohuzel se mi nepodarilo najit zamknuti pri fullscreenu

---
zkus doplnek pro IE - www.ie7pro.com tusim ze tam f1 f2 f3 f4... ma - jen netusim jestli se nacte pri pouzitem active desktop
pak bys to musel udelat natvrdo jako menu na strance - coz by mozna bylo nejidealnejsi