Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDA,nelze odstranit program z nabídky.Jak na to?

zdravím,chtěl bych se zeptat používam PDA Pocket LOOX N500 od Fujitsu Siemens. Mam problém v nabídce start se mi zobrazuje TomTom Navigator,který se snažím z této nabídky odstranit, přes Nastavení-Nabídky a tam se ho snažím vypnout,ale při vypnutí vyskočí hláška: TUTO POLOŽKU NELZE PŘESUNOUT. Potřeboval bych to z PDA uplne odstranit. TomTom Navigator se nenachází ani v přiddat,nebo odebrat,je jen na karte.Když kartu vyjmu,tak grafické zobrazení zmizí,ale ikona v PDA je nadále. Poradtě s odstranením?

...Chjo, když už pirátit tak se to musí umět! Obvykle to funguje tak, že se buď SW do PDA instaluje přes počítač (a připojený PDA přes ActiveSync), nebo jsou instalační .CABy - ty lze spustit přímo v PDA.
Takže předpokládám že Tomtom obsahuje instalační .CABy. Ty nahrát na kartu (pozor, někam si je zkopíruj, obvykle se po instalaci smažou), kartu vlož do PDA a spustit je.