Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno program pro úpravu formátů

Dobrý den, jsem vážně hrozný laik a potřebuji rychle vyřešit jeden problém. Mám za úkol vybrat ze dvou neoriginálních CD vždy po jedné písni a dostat je na jedno CD. Ale pouhým zkopírováním do počítače se to nedaří.(Je to jen stopa na CD), můžete mi někdo poradit jak a v jakém programu to lze udělat, k vypalování běžně používám Nerostartsmart. Děkuji

1. Vlož CD 1
2. pusť Nero Smartstart
3. v kategorii Hudba zvol "Převést hudební CD do hudebních souborů"
4. vyber stopu
5. Jako typ souboru zvol PCM Wav file a zkontroluj, případně uprav cestu, kam to chceš uložit (asi ti nabídne Dokumenty)
6. tlačítkem START (v okně Uložit stopy ne na hlavním panelu) ulož
7. vyměň CD a zopakuj body 4-6
9. zavři okno Uložit stopy
10. vlož prázdné CD
11. přejdi v kategorii Hudba na vytvořit hudební CD
12. Tlačítkem přidat přidej ty dva soubory co máš asi v Dokumentech.
13. Vypal CD