Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podepsání e-mailu

Ahoj, prosím Vás, mám problém. Mám zřízený e-mail na seznamu.cz, taky mám kvalifikovaný certifikát a potřebovala bych poradit, když budu odesílat e-mail ze seznamu, jak ho mám tím certifikátem podepsat. Nikde není nabídka "podepsat" jako v outlooku. Moc děkuji.

Bojím se, že přes webmail (internetové stránky) to nepůjde.
Certifikát musí být nainstalovaný a nastavený v programy, ve kterém jej chceš používat.

Buď bys musela nahrat svuj soukromý šifrovací klíč na server seznamu - to by asi nebylo dobre, protože by se k němu mohla dostat spousta lidí a vydávat se za tebe nebo by se musela celá zpráva vytvořit u tebe na počítači, podepsat a už jen jako balík dat odeslat přes webove rozhraní Seznamu.