Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska Asus M2N-MX a SATA vypalovacky

Ahoj, nevedel by nekdo proc mi na pocitaci s deskou Asus M2N-MX nefunguji SATA mechaniky?
Zkousel jsem uz dve, novy Lite-On a novy Samsung, obe fungovaly tak asi stejne.
Dokazaly celkem cist i kdyz nez medium otevrely, tak dost dlouho premyslely, zato vypalovani
se ani jednou nezdarilo. V jinem pocitaci tyto mechaniky funguji normalne.
V softwaru asi problem nebude, zkousel jsem i cistou instalaci Windows bez
ovladacu a je to porad stejne ):

dekuju za odpoved, hagy

Pravdepodobne mas blbe media (slovom "medium" myslim to na co chces vapalovat). V inom PC na tej istej mechanike si skusal tie tvoje media? Mohlo by pomoct upgrade firmware mechaniky ale skor odporucam vyhodit tie meda co mas a kupit nejake serioznejsie.

P.S. preistotu tam daj najnovsie ovladace chipsetu/dosky a sata kontrollera ak je nejaky extra SATA kontroller na doske, a skontroluj v spravcovi zariadeni ze to nejde v PIO mode.