Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnutí zvuku???

Zdravím, mám takový problém: Když mám puštěný Pc tak po nějaké době (např 1hodina) se "vypne" zvuková karta (PC se tváří že žádnou zvukovku v sobě nemá). Původně v PC byla integrovaná zvukovka a jak to začala dělat tak jsem koupil novou zvukovku (genius) a dělá to pořád 3-[ (předpokládám že to bude chyba někde v systému?) PROSÍM POMOC ..... DOCELA DOST MĚ TO VYTÁČÍ (musím restartovat PC aby zvukovka zase jela...:-/

JJ žlutý trojuhelník je tam jeden a to u gameportu (nemá to na to vliv). Jinak antivirákem jesem zkoušel ale nic nenašel (pravidelně kontroluju viry 3ma antivirama) ................. na přeinstalování okna už jsem taky myslel ----- to by pomohlo na 100% ale moc se mě do toho nechce