Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranění souboru

Zdravim mam problem se smazanim souboru, kdyz ho chci smazat tak to nejde s hlaskou "soubor nelze smazat pristup byl odepren" a kdyz uz se nekdy povede odstranit tak se tam zase objevi. zkusil jsem program unlocker 1.8.5 ale ani ten s hlaskou "soubor nelze smazat prozoze je poskozen" neuspel. Jeste dodam, ze se jedna o rar soubor. Mozna se jedna o malickost co se da lechce vyresit ale ja jsem pres pocitace zacatecnik tak nevim. Dopredu dekuji za rady.

Mně pozůstatky po debaklu s vista live chip cd taky nejdou z temp odstranit. Ani unlockerem, tam si to asi při volbě smazat při restartu podrží firewall a v nouzáku to samé.
Zkusil jsem i převzít vlastnictví a nic. Zatím to neřeším, takže jen pro ilustraci, že nouzák není všemocný když se to moc neumí.:-)