Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graf,zdroj,MB?

Cau...mam problem s mim PC.ASi to bude grafickou kartou ale zajima me vas nazor..mam Comp:

Intel Celeron D 346, 3066 MHz (23 x 133)
ASRock 775VM8 (3 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN) ,Radeon X1300 Series (256 MB),1024MB DDR SDRAM

Kdyz zacnu parit hru(jakoukoli) tak se mi zasekne obraz ,zvuk bezi asi dalsich 5s a pak mi blikne obrazovka(na monasu se napise ''Out of Range'') a zase nahodi.Pracovni plocha se prehodi na rozliseni te hry,a tak asi 3x po sobe mi to dela v nepravidelnych intervalech.Skonci to tim ze se mi obraz znovu nenahodia jde jen zvuk..pak pomuze RESTART.
Tohle mi kdysy delalo ale to bylo zdrojem(s kamosem jsme ho rozdelali a byly usmazene Kondiky)tak jsem si koupil 500W zdroj ...hmmm porad ten samy problem...fakt uz jsem zkousel aktualizovat ovladace a hrabat se biosu..uz nevim tak jestli nekdo tusi co s tim je at mi to sem napise plz...Dik P.S..kdyby nekdo mohl pridat jakej je jeho nazor na sestavu a jak bych ju mohl vylepsit(uvazoval jsem o koupi novych RAM pameti), popripade uplne novou sestavu..:D

Silně podezřívám ovladače ke grafické kartě + navíc typ X1300
tak nějak nepatří k výkonnostním špičkám.
V každém případě pro vyloučení jiných vlivů si nainstaluj
poslední drivery pro tvou základní desku a poslední drivery
pro tvou grafiku. Asi nejlepší budou Omegy:

www.omegadrivers.net

V případě nákupu karty od nVidie bys asi nezažil tyhle potíže.