Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD RW a DVD RW

Potreboval bi som poradiť.Vložím do DVD Mechaniky CDRW alebo DVD RW a vypisuje mi E:/nie je prístupný a nesprávna funkcia.Predtým som mal nahraté data na disku ale som ich zmazal,v Nere teraz sa pokúšam nahrat nové dáta a Nero expres mi to odmieta.Asi pred dvomi týždňami som spojazdnil horko ťažko DVD RAM,či mi to kvôli tomu nefachčí.Dakujem

Zprovoznění DVD-RAM driveru na to nemá žádný vliv, pokud je tvá vypalovačka OK.
Pravděpodobně po instalaci DVD-RAM driveru se ti posunula písmena mechanik,
takže nemá smysl klikat na ikony na ploše. Smaž je, otevři Tento počítač
a tam si vytvoř nové zástupce pro tvoje mechaniky. Možná máš nainstalované
NERO InCD, ale asi ne. Změnit písmena mechanik jde i ručně, postup záleží na OS.
Co máš za Windows a verzi NERO?

Mam Windows XP Prof a Nero 6 rady.Nero In CD nemam nainštalované, dalej nerozumiem tomu zmaž je a otevri tento počítač,a vytvoriť zástupce.DVD Ram je vporiadku,ale na CD alebo DVDRW neviem skade toho zástupcu vytvoriť.Ešte malá otaska,ked vložím do mechaniky prazdne médium tak mi vypiše /E nie je prístupné nespravna funkcia.Ale ked vložim nahraté medium tak mi ho v poriadku spustí.Poradte dakujem.