Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plocha počítače

Dobrý den , mám dotaz a taky problém, hrála jsem na internetu hru a když jsem ji vypla , tak se mi na obrazovce objevily ikony místo svisle vodoroně a hlavní panel je taky špatně a to stejný i motiv , co mám dělat? Díky za odpověd.

objevily ikony místo svisle vodoroně a hlavní panel je taky špatně a to stejný i motiv , co mám dělat

chapu to tak jako kdyby jsi vzala monitor a postavila ho o 90° nabok?
jestli ano tak v tom jede graficka karta -vlastnosti na plose /upresnit/tva grafarna a neco v tom smyslu otocit o 90°.
mi se to takhle jednou podarilo otocit o 180° - desny bylo se do nastaveni dostat :))