Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím otevřít *.cpt (prý je to obrázek)

Pravděpodobně to bude něco z Corelu, který nemám. Já mu napíšu (tomu co to poslal), že v Corelu bude nějaký export, nebo a´t pošle tu obálku. Jenže co když to nebude umět exportovat (nevím jak je zdatný) a ani nemá obálky?
Líbilo by se mi něco mít a když příště někdo něco takového pošle... Znáte někdo volně dostupný softík, co to v něm otevřu?
Dal jsem to na
http://krata.bubakov.net/ruzne/images/Obr1_do_opo2- 1.cpt

Jo díky ti. Prosím tě když máš Corel, jak je tam nějaký export, abych mu to popsal? On mi psal, že posílá obrázek široký 560px (původní *.jpg byly velké a po zmenšení nečitelný text), takže bych mu i napsal, kde se ta velikost nastavuje. Nejlepší by bylo, kdybys byl od té dobroty a přímo na tomto souboru udělal 3/4/5 screenshotů, jak se to kde dělá. Já už si to pak ořežu, popíšu mu to atd. Dík 236x.
On toho asi bude posílat vícero a přeci mi to furt nebude někdo převádět...

Fotografka není doma, aby mne vyblejskla, jak tu sedím v přilbě. Až přijede, poprosím ji. :-)