Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s graf. narocnejsimy aplikacemi(hry)

Zdravím, potrebaval bych poradit.jak jinak)

Po nové instalaci Win xp sp2 jsem vse nainstaloval (pravdepodobne) jak ma byt nedala jsem to poprve ale asi je nekde chyba. Nespustím zadnou graficky narocnejsi hru. pise mi to neurcite chyby ve smysli ze mi chybi DX9.c nebo ovladace ke graf. karte. oboje jsem si jisty mam v naprostem poradku a zkousel jsem to i preinstalovat a nic. videa hudba sít vse funguje jen ne hry. mohl by mi nekdo nejak pomoci? nejaky diagnosticky program? kde je zakopany pes? jedna z her mi haze tohle http://img442.imageshack.us/img442/7086/errordp5.jp g jinak vetsina spadne bez chybove hlasky.

dekuji

1. Nainstalovat OS
2. Nainstalovat ovladače základní desky
3. Nainstalovat DirectX 9.0c
4. Nainstalovat poslední ovladače grafické karty (jakou máš? Poslední Catalysty trochu haprují s novějšími AGP Radeony)

Jakou použil posloupnost ty?

no mohls bys to oznaceni krapet i rozepsat....
Skutecne to na stare instalaci XP fungovalo a na nove uz ne? Nic jineho nemenils? Treba v BIOSu? Pokud ne, doporucil bych asi fakt opetovnou instalaci se zachovanim poradi, anzto me ted nic jineho nenapada... mozna nekdo dalsi bude vedet...