Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Vista-instalace některých programů

Vím že to do této poradny moc nepatří, ale slyšel jsem že na Vistě není možno nainstalovat cracknuté programy. Je to tak nebo je to výmysl? Stačí odpovědět:
1.NE(nejde nainstalovat cracklý program)
2.ANO(jde nainstalovat cracklý program)
A ještě 1 dotaz:mohu na PC s Vistou spustit mp3 stažené z internetu přes web mp3s.nadruhou.net:
1.NE(nejde spustit mp3........)
2.ANO(jde spustit mp3........)
Takže odpověď může vypadat:
ANO
NE:-p

normalne nejde d adresare Program Files zapisovat

Co programy kde che user nahradit špatný soubor za opravený?
Třeba takový TeaTimer.EXE v Spybot SaD.
Nebudu se hádat jestli ten na Vistě běží(spíš ne) ale jen jako příklad.
TeaTimer po instalaci zobrazuje tlačítka "povolit, zakázat" pouze částečně, mám stažený opravený soubor kde jsou tato tlačítka celá, ale musím zapisovat do adresáře program files abych mohl soubory nahradit.
Jak bych takový problém měl řešit na vistě když nemůžu zapisovat do adresáře prog. files?

A preco pouzivas super novy nefunkcny WMP?
Microsoft uz urcite urputne vyvija novy super vykonny (to by u MS znamenalo tak 30 koni :-D) automobil, ktory bude fungovat len ked ma vodic na sebe cervenu kravatu za ktoru sa plati nejaky extra poplatok. :-) A ked ma vodic modru kravatu tak sa auto vypne s hlaskou "stala sa neznama chyba", to bude na zmiatnutie nepriatela linuxaka, ktory samozrejme nevie nic o cervenej superkravate a nove MS superauto teda nema narok pouzivat :-)