Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle studio 9 - zpožďování zvuku

Prosím o podělení se se zkušenostma, při vypalování dvd z kamery v programu Pinnacle studio 9 se mi zvuk zpožďuje cca 2sec./min.V případě 15min pasáže je zklus skoro 30vteřin,což je hrůza.Jinak jsem s programem velmi spokojena,nevím co s tím.Máte s tím někdo zkušenost?Popřipadě doporučte jiný program.Movie Maker jsem zkoušela a tam mi přehrávání nejde,nevím proč.Kamera nahrává na HDD ve formátu MPEG2.Nejde mi to upravovat ani v Neru verze 6.3,nevíte zda formát MPEG2 podporuje? Moc děkuji za odpovědi,vážně už nevím co s tím a natočený materiál se hromadí.:-/

Pinnacle Studio je mizerný program, od něj nelze čekat správnou funkci. Doporučuji Cyberlink Power Director, má xicht podobný Pinnaclu, takže není třeba se učit nic nového ale na rozdíl od Pinnacla funguje. Nemožnost editace nebývá typem MPEG2 ale čtyřkanálovým zvukem, který některé kamery (Sony, JVC) produkují.