Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .mkv do .avi

nemate skusenost s touto situaciou? potrbujem to skonvertovat kvoli tomu,aby sa to dalo prehrat na stolnom DVD..ktory to asi neprehra takto(kodek musi byt dvix/xvid)

ako by som to mal spravit,aby neboli ziadne straty? je to cisto len video,ziadne menu titule ani nic podobne...

diky moc

no,to mkv zistim akym kodekom je kompresovane,pretoze este ho nemam..ked to ale nebude dvix,tak to prehrat ani na prehravaci nepojde,ze?(teda ak nezvolim inu kompresiu)

no a VLC si s tym poradi,to ano,ale ja to chcem skusit na stolnom dvd,lebo si to chcem vychutnat na dom. kine.
mozem aj pripojit PC k TV,ale bude to rozdiel ked to nebude cez HDMI?
ale aj tak pohodlnejsie by to bolo s tym stolnym