Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdělení disku

zdravím,
chtěl bych disk v notebooku rozdělit na dva oddíly. Na jednom bude jen winXP, na druhem data. Celková velikost disku je 80GB. Kolik GB je potřeba pro win? Stačí 10GB nebo mám radši nechat více?

na firemním notebuku přede mnou je z 20gb céčka zaplněno přesně 10gb, včetně 1gb stránkovacího souboru a 1gb pro hibernaci.
protože je to firemní krám, instalují se tam i kraviny o které nestojím a na které nemám žádný vliv. samozřejmě do profilu C:\Documents and Settings\uživatel si necpu nic - všechno peru na d:

čili 15gb pro xp musí stačit.