Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OneCare Live - ActiveX

Můj IE7 zabraňuje použití ovládacího prvku ActiveX na stránce onecare.live.com ... Vždy mi tento bezpečnostní skener fungoval bez jakýhkoli problémů. Co si o tom myslíte?

Nevím o jiný stránce, která by tento specifický AciveX ještě používala. Vždy když si chci nechat proskenovat PC, tak mi vyskočí z IE7 žlutej proužek: Aplikace IE zabránila použití activeX, který by mohl ohrozit zabezpečení.