Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BitSpirit 3.0 vs. uTorrent 1.7.2

Dobrý den,
používám BitSpirit 3.0, což je poměrně dost stará verze a nový uTorrent 1.7.2, kterého si cením hlavně kvůli pouhým 12MB v RAMce.
Chtěl jsem tedy na něj přestoupit, ale problém je v tom, že když stáhnu *.torrent s 4000 seedrama a pak spustím uTorrent dosáhnu max 50KB/s, přičemž BitSpirit se během několika sekund dostane na 150KB/s a stoupá až do limitu mého připojení 250KB/s.
Zkoušel jsem (několikrát) stahovat z obou současně pak 30min z jednoho a 30 min z druhého, ale na výkon to nemělo vliv. Na hdd místa dost. Limity up/down neomezeně. Porty neblokovány.

Zdá se, že BitSpirit je mnohem agresivnější v hledání připojení?! Nebo jak si to vysvětlit???
Díky

je to jednoduche - u rychlejsiho klienta je zapla Kademlia - vecny kurvic pingu,bestie bezpecnosti a genialni vyhledavaci vec
----)
jak funguje Kad - klient se nepta trackeru,hubu,serveru-klient se zepta klienta a ten se zepta klienta ktery se zepta klienta -takhle v pohode taham torrenty u nichz me tracker odmitnul spojeni - je to narocny na prenos (ona tvoje velka rychlost)ale dostanu klienty.

kademlia nestahuje - pouze vyhledava a to vyhledavani zabira cast prenosu - tu ti klient oznami velkym prenosem - pravdu ziskas na kolonce -stahlych (ne prenesenych dat)- u utorrentu se to zove DHT - proste nepocitej prenos pouze stazenou cast.uvadis nerealnou cast seedu i leechu - stopro tam mas fakery - pouzij peerguardian - eliminuje "hrnce z medem" nahravaci spolecnosti a zbylou pakaz