Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Varovné hlášení Nero 7 Premium

Dobrý den, mám dotaz na NERO 7 PREMIUM. Zadal jsem v Neru kopírovat DVD, načtení DVD proběhlo v pohodě, ale při vypalování mi naběhla varovná hláška vypalování DAO nejde najednou a vypalování se ukončilo. Myslím, že to tak nějak bylo.
Díky za pomoc

Některé dotazy čekají na odpověď týden nebo i měsíc. A někdy se nedočkají odpovědi vůbec. Ale to není důvod k smazání.

Často to bývá z důvodů, že otázka je nejasná nebo příliš všeobecná. Jako ta tvoje. Nenapsal jsi nic o konfiguraci, použité vypalovačce, použitém médiu, co jsi se snažil kopírovat, přesnou verzi NERA, přesné znění chybové hlášky, atd...

A jestli se ti ta hláška objevila poprvé, není hned důvod zmatkovat.