Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nečte CD ale DVD ano proč??? help me

Optická mechanika PIONEER DVDRW DVR-K17 ATA Device
Když do ní dám jakékoli CD tak šíleně chrochtá, ale na cd se nedostanu. Pokud vložím DVD vše je v největší pohodě. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Do nedávna šlapala jak měla, s ovladači,... jsem nehýbal. Čím to?

Tipujem tak na 99% vadna mechanika (laser). Na DVD sa pouziva iny laser ako na CD (v DVD mechanike su lasery "dva v jednom" a jeden z nich mas asi v haji).

P.S. ale treba skusit viac CD medii, a aj originaly, je mozne ze mas len stare/zle napalene nejake jedno CD. S ovladacmi to nema nic spolocne.