Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 100% výkon procesoru

Prosím poradte co mám dělat když jsem zjistil že můj procesor Pentium 4 jede na 100% výkonu. Správce úloh systému Windows ukazuje v okně PROCESY že CPU nejvíce využívá explorer.exe v rozhraní asi 97 až 99! AVG a Spybot ukazují že je vše O.K! Moc děkuji za rady.

a) skusit restart Win a NEklikaj na tento pocitac ani na prieskumnika. Aj po restarte je tam 100%?
b) pozriet sa co mas na ploche, ci nemas rovno na ploche nejaky subor s filmom apod ku ktoremu by sa explorer.exe snazil urobit nahlad
c) ak nepomoze ani a) ani b) tak tam mas vir, AVG odinstaluj a daj tam nejaky normalny antivirak (skus napr. NOD32 skusobnu verziu alebo nieco komercne, symantec apod).