Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikony - jak zrušit modré podbarvení popisků?

cau all!mam problem na plose se mi vsechny ikony podbarvili modre!teda neikony ale jejich nazev!udelala to segra ze nak kopirovala na plochu neco pres ctr+c.ale nevim jak to dat zpet!je to nejvic debilni a pekne me to se*e!kdo vi tak at prosim pomuze!muzete mi to napsat na email! JPelej@seznam.cz :.(

1) blbý název dotazu
2) nepoužil jsi hledání - stejná otázka tu už byla několikrát
3) neuvedl jsi použitý operační systém
4) odpovědi na mail nevedeme - toto je veřejná poradna
Změna předmětu, původně: Ikony
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Vlastnosti systému - upřesnit - výkon - vizuální efekty - použít stíny popisků ikon na ploše.

trošku bych to poopravil, zaškrtnout "optimalizovat pro výkon" (což je jediné správné nastavení bez omalovánkovejch nesmyslů) :-D:-D

PS: ségra ví, jak udělat wokna rychlejší...