Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr MDA

Ahoj, hledam neco jako MDA. Chci aby to umelo wi-fi, pametove karty, pokud mozno qverty klavesnici. Co byste mi doporucili nebo neco obdobneho ?
Změna předmětu, původně: vyber MDA -pomooc (anarchist)

neviem, ci sa prizivit na tento thread, ci zalozit novy, ale predsa:

Tiez hladam pre kamarata MDA. co od neho bude chciet:
1. telefonovat (Orange Sk)
2. SMS
3. Wi-Fi
4. cena do 10.000,- SKK dolezitou podmienkou.
5. ostatne ficuroviny su len plus, ale nie su podmienkou...

neviem, ci sa da daco rozumne v tejto cene zohnat. nasiel som len MIO PDA A701, ale ten tusim nema wifi. mavaju vobec tieto zariadenia wifi?

Určitě nedoporučuju sony ericsson a nokie kvůli jejich operačnímu systému. Buď chceš PocketPC s dotekovým displejem, potom vybírej podle svých finančních možností: HTC Wizard (MDA Vario), HTC Herald a HTC Kaiser.
Nebo chceš smartphone, tak bych doporučil HP 514, HTC MTeoR (nemá wifi) nebo HTC VOX (ten si asi sám koupím).

Každopádně kupuj Windows mobile, časem to velice oceníš ;-)