Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SONY PS3 a LCD monitor

Vložil DEW (bez ověření), 26. Září 2007 - 23:29

Přemýšlím o koupi Blue-Ray, na přehrávání FILMŮ. Pokud bych chtěl přehrávat v PC, musel bych upgradovat na VISTY a novou Graf. kartu (a samozřejmě si koupit B-R mechaniku), takže zvažuji koupi SONY Playstation 3. Mám ale „jen“ LCD Monitor Samsung SyncMaster 214T (21palců 4:3), který umí maximálně (a nativně) 1600×1200. Připojit by to šlo přes DVI-D, který monitor má, ale musel bych použít kabel HDMI > DVI. A to mě právě zajímá:

Budu moci sledovat takto filmy v plném rozlišení 1080? Nebo se to automaticky schodí do těch 480, protože z monitoru větší rozlišení nevytáhnu. Už jste to někdo takto zkoušel? Diky za odpověď.

Tak jsem se zeptal přímo výrobce a moc mě nepotěšil :.( :
------------------------------------------------ ---------------------
Nebudete se muset divat na 480p, 720p by se Vam melo urcite zobrazit.
---------------------------------------- -----------------------------
Podle toho co píšou o 720 a 1080 na Wikipedii je to ale pořád velká ztráta a asi od koupi PS3 či jiných Blue-Ray přehrávačů prozatím upustím. Protože bych si asi pak musel koupit nové zobrazovací zařízení co umí (minimálně ::) ) 1920×1080.

Ještě mě ale napadl jeden dotaz.
Našel jsem LCD monitor HP LP2465 (24 palců), ale neumí to 1920 x 1080, pouze 1920 x 1200. Když bych k němu připojil PS3, budu mít teda vůbec nějaký obraz?
Máte někdo PS3 takto zapojenou?