Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem legální hudba do prezentace

Potřeboval bych ke zhotovení hodové prezentace nějakou dechovku.Tím myslím takovou,abych neporušil autorská práva.Z jiných žánrů je toho k nalezení dost,zde jsem však narazil.Děkuji za každý nápad.

1. pouzijes hudbu, na kterou jiz nejsou autorska prava = nejaky jiz zetlely autor
2. kontaktujes autora a nechas si udelit povoleni k pouziti jeho hudby
3. pouzijes jen kratkou ukazku (do 5s ?), ktera se bude stale opakovat dokola
4. nechas si slozit hudbu pro svou prezentaci

Podle mne, co se tyka dechovky, by nemel byt problem. Spousta del je lidovych, takze autor textu a v podstate i hudby neni, popr. je jiz zetlely.